On-line konfigurátory

Produkt byl přidán do nákupního košíku

zářivkové těleso 625mm Zobrazit větší
* Fotografie jsou ilustrační.

zářivkové těleso 625mm

Barevné provedení:Více informací

Kód skladu:
3900100
Barva:

Cena:

1 125 Kč

930 Kč bez DPH

Dostupnost:

1-2 týdny

Popis produktu

POPIS PRODUKTU 

 

Zářivkové těleso 625mm

interiérové zářivkové svítidlo typu NT s propojovací vložkou typu WAGO (zástrčka a zásuvka v jednom celku), určeno pro vytváření světelných řad se snadnou montovatelností a údržbou
schváleno Fyzikálním technickým zkušebním ústavem, Státní zkušebnou 210, Ostrava-Radvanice, Certifikát č.:98 E 0849 (zařízení je ve shodě s požadavky norem:ČSN EN 60 529, ČSN EN 60 598-1, ČSN EN 60598-2-22

Délka:   625 mm

Hmotnost: 1,6 kg

Možnost barevné úpravy za příplatek.

 

Regálový systém SU5 je moderní stavebnicové zařízení. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi zařízení obchodu přetrvávající všechny módní trendy. Je charakteristické jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Přístěnné sestavy kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, různé délkové moduly, kouty a rohy. To vše vytváří ideální předpoklady pro účelné vybavení prodejních prostor všech typů.
U všech variant je možno využít kompletní a velmi rozmanitý sortiment prvků regálového systému SU5. Kombinováním jednotlivých návěsných prvků lze prezentovat různé druhy zboží i v malém prostoru. Sortimentní nabídka regálového systému SU5 umožňuje uspokojit i nejnáročnější požadavky jednotlivých zákazníků. Celkový dojem je možno umocnit barevným laděním některých prvků (čelo soklu, zastřešení, stojina,...) dle standardní vzorkovnice RAL, přičemž základním odstínem celé stavebnice je bílý polomat RAL 9219.
Regálový systém SU5 si udržuje náročné parametry charakteristické pro stavebnicová zařízení OZAP - kvalita materiálu, zpracování, bezpečnost a povrchovou úpravu s vysokou odolností proti mechanickému poškození splňující nářočná hygienická a ekologická kriteria.
Regálový systém SU5 je tou správnou investicí, která efektivně podpoří Váš prodej a vytvoří pro Vás a Vaše zákazníky příjemné prostředí.

Parametry

Další produkty ve stejné kategorii: