On-line konfigurátory

Produkt byl přidán do nákupního košíku

Police skleněná do vitríny 300mm Zobrazit větší
* Fotografie jsou ilustrační.

Police skleněná do vitríny 300mm

Kód skladu:
1404400
Barva:

Cena:

748 Kč

618 Kč bez DPH

Dostupnost:

1-2 týdny

Popis produktu

Police skleněná do vitríny 300mm


úložná plocha pro umístění zboží ve vodorovné poloze
určena pro malé zatížení, uložena na speciálních konzolkách
dodávaný spojovací materiál:
konzola levá (1404402) 1ks
konzola pravá (1404401) 1ks

Délka:    985 mm

Šířka:   300 mm

Hmotnost: 6kg

Povrchová úprava (materiál):  sklo (čiré, matné)

 

Regálový systém SU5 je moderní stavebnicové zařízení. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi zařízení obchodu přetrvávající všechny módní trendy. Je charakteristické jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Přístěnné sestavy kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, různé délkové moduly, kouty a rohy. To vše vytváří ideální předpoklady pro účelné vybavení prodejních prostor všech typů.
U všech variant je možno využít kompletní a velmi rozmanitý sortiment prvků regálového systému SU5. Kombinováním jednotlivých návěsných prvků lze prezentovat různé druhy zboží i v malém prostoru. Sortimentní nabídka regálového systému SU5 umožňuje uspokojit i nejnáročnější požadavky jednotlivých zákazníků. Celkový dojem je možno umocnit barevným laděním některých prvků (čelo soklu, zastřešení, stojina,...) dle standardní vzorkovnice RAL, přičemž základním odstínem celé stavebnice je bílý polomat RAL 9219.
Regálový systém SU5 si udržuje náročné parametry charakteristické pro stavebnicová zařízení  - kvalita materiálu, zpracování, bezpečnost a povrchovou úpravu s vysokou odolností proti mechanickému poškození splňující nářočná hygienická a ekologická kriteria.
Regálový systém SU5 je tou správnou investicí, která efektivně podpoří Váš prodej a vytvoří pro Vás a Vaše zákazníky příjemné prostředí.

Parametry

Hmotnost 6 kg
Délka/šířka 985 mm
Šířka 300 mm

Další produkty ve stejné kategorii: