On-line konfigurátory

Produkt byl přidán do nákupního košíku

PROFI REGÁLY vám radí jak vybírat regály

Každý zákazník by si měl uvědomit, k čemu budou regály v jeho konkrétním případě určeny a používány. Některá řešení si žádají policové regály, jinde je třeba použít pojízdné regály, ať už policové nebo paletové. Regály se proto snažíme vybírat především podle druhu zboží, který potřebujeme skladovat. Nesmíme však opomenout neméně důležitý fakt, jakým je způsob zakládání zboží do regálů (ručně, vysokozdvižný vozík…). Posledním důležitým faktorem před nákupem regálů je poměr množství zboží vzhledem ke skladovacímu prostoru. Tento faktor se nám odrazí především na konfiguraci regálu – množství polic a celkové výšce a hloubce regálu.

Shrnutí:

  • dle druhu zboží které potřebujeme skladovat
  • způsob zakládání zboží (ručně, vysokozdvižný vozík atd…)
  • dle skladovacího prostoru a množství zboží

POLICOVÉ REGÁLY - SUPER, UNIRACK

Tyto regály jsou vhodné pro především pro ruční zakládání přímým přístupem obsluhy. Tento typ policových regálů je tedy vhodný pro sklady, archívy a dílny. Policové regály jsou nejrozšířenější pro svou univerzálnost a jednoduchost instalace a použití.

POJÍZDNÉ POLICOVÉ REGÁLY – MOBIRACK

Pojízdné policové regály jsou vhodné především v situaci, kdy potřebujete na malém prostoru skladu uskladnit velké množství zboží. Stejně jako ruční zakládání s přímým přístupem obsluhy jsou vhodné pro archívy, sklady a dílny.

PALETOVÉ REGÁLY A POJÍZDNÉ PALETOVÉ REGÁLY - MOBIPAL

Zakládání a odebírání manipulačních jednotek je prováděno vysokozdvižným vozíkem, zakladačem nebo zvláštními manipulačními prostředky. Paletové regály a pojízdné paletové regály jsou vhodné především pro sklady a průmyslové objekty.

KONZOLOVÉ REGÁLY

Vhodné pro zakládání tyčového a deskového materiálu, kavelové bubny. Zakládání a odebírání manipulačních jednotek je vysokozdvižným vozíkem nebo zakladačem.