On-line konfigurátory

Produkt byl přidán do nákupního košíku

Hřeben 1330mm Zobrazit větší
* Fotografie jsou ilustrační.

Hřeben 1330mm

Barevné provedení standard

Možnost barevné úpravy za příplatek

Více informací

Kód skladu:
4551900
Barva:

Cena:

133 Kč

110 Kč bez DPH

Dostupnost:

1-2 týdny

Popis produktu

Hřeben 1330 mm

kovový prvek s drážkami určený k volnému uložení:
-do držáku cenovky na čele kovové police
-do volného prostoru mezi policí a zadním panelem, umožňuje uložení dělítek polic

Šířka:    1330 mm

Výška:     20 mm

Hmotnost: 0,8kg

Možnost barevné úpravy za příplatek.

 

Regálový systém SU5 je moderní stavebnicové zařízení. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi zařízení obchodu přetrvávající všechny módní trendy. Je charakteristické jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Přístěnné sestavy kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, různé délkové moduly, kouty a rohy. To vše vytváří ideální předpoklady pro účelné vybavení prodejních prostor všech typů.
U všech variant je možno využít kompletní a velmi rozmanitý sortiment prvků regálového systému SU5. Kombinováním jednotlivých návěsných prvků lze prezentovat různé druhy zboží i v malém prostoru. Sortimentní nabídka regálového systému SU5 umožňuje uspokojit i nejnáročnější požadavky jednotlivých zákazníků. Celkový dojem je možno umocnit barevným laděním některých prvků (čelo soklu, zastřešení, stojina,...) dle standardní vzorkovnice RAL, přičemž základním odstínem celé stavebnice je bílý polomat RAL 9219.
Regálový systém SU5 si udržuje náročné parametry charakteristické pro stavebnicová zařízení - kvalita materiálu, zpracování, bezpečnost a povrchovou úpravu s vysokou odolností proti mechanickému poškození splňující nářočná hygienická a ekologická kriteria.
Regálový systém SU5 je tou správnou investicí, která efektivně podpoří Váš prodej a vytvoří pro Vás a Vaše zákazníky příjemné prostředí.

Parametry

Hmotnost 0,8 kg
Výška 20 mm
Šířka 1330 mm

Další produkty ve stejné kategorii: