On-line konfigurátory

Produkt byl přidán do nákupního košíku

nástavec stojiny 60x30mm/100mm Zobrazit větší
* Fotografie jsou ilustrační.

nástavec stojiny 60x30mm/100mm

Barevné provedení standard

Možnost barevné úpravy za příplatek.

Více informací

Kód skladu:
0107100
Barva:

Cena:

403 Kč

333 Kč bez DPH

Dostupnost:

1-2 týdny

Popis produktu

Nástavec stojiny

Určeno ke zvýšení regálové stěny, sestavy, jejichž celková výška použití nástavce přesáhne 2100mm nutno kotvit (kotvení umístit do výšky 1800mm až 2100mm od podlahy)

Hloubka:   60 mm

Šířka:      30 mm

Výška:    100 mm

Hmotnost: 1 kg

Možnost barevné úpravy za příplatek.

 

Regálový systém SU5 je moderní stavebnicové zařízení. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi zařízení obchodu přetrvávající všechny módní trendy. Je charakteristické jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Přístěnné sestavy kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, různé délkové moduly, kouty a rohy. To vše vytváří ideální předpoklady pro účelné vybavení prodejních prostor všech typů.
U všech variant je možno využít kompletní a velmi rozmanitý sortiment prvků regálového systému SU5. Kombinováním jednotlivých návěsných prvků lze prezentovat různé druhy zboží i v malém prostoru. Sortimentní nabídka regálového systému SU5 umožňuje uspokojit i nejnáročnější požadavky jednotlivých zákazníků. Celkový dojem je možno umocnit barevným laděním některých prvků (čelo soklu, zastřešení, stojina,...) dle standardní vzorkovnice RAL, přičemž základním odstínem celé stavebnice je bílý polomat RAL 9219.
Regálový systém SU5 si udržuje náročné parametry charakteristické pro stavebnicová zařízení OZAP - kvalita materiálu, zpracování, bezpečnost a povrchovou úpravu s vysokou odolností proti mechanickému poškození splňující nářočná hygienická a ekologická kriteria.
Regálový systém SU5 je tou správnou investicí, která efektivně podpoří Váš prodej a vytvoří pro Vás a Vaše zákazníky příjemné prostředí.

Parametry

Hmotnost 1 kg
Výška 100 mm
Délka/šířka 30 mm
Hloubka 60 mm

Další produkty ve stejné kategorii: