On-line konfigurátory

Produkt byl přidán do nákupního košíku

zrcadlo lomeného zastřešení 1000mm Zobrazit větší
* Fotografie jsou ilustrační.

zrcadlo lomeného zastřešení 1000mm

Barevné provedení:

Více informací

Kód skladu:
1652000
Barva:

Cena:

515 Kč

425 Kč bez DPH

Dostupnost:

1-2 týdny

Popis produktu

POPIS PRODUKTU 

 

Zrcadlo lomeného zastřešení 1000 mm


určeno k nalepení (oboustrannou páskou) na šikmý díl desky zastřešení lomené
dodávaný spojovací materiál:
samolepicí páska SCOTCH tl. 0,6x19x40mm 6ks


Délka:  1000 mm

Šířka:    395 mm

Hmotnost: 2,8kg


Povrchová úprava (materiál):  zrcadlo (skleněné) 

 

Regálový systém SU5 je moderní stavebnicové zařízení. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi zařízení obchodu přetrvávající všechny módní trendy. Je charakteristické jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Přístěnné sestavy kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, různé délkové moduly, kouty a rohy. To vše vytváří ideální předpoklady pro účelné vybavení prodejních prostor všech typů.
U všech variant je možno využít kompletní a velmi rozmanitý sortiment prvků regálového systému SU5. Kombinováním jednotlivých návěsných prvků lze prezentovat různé druhy zboží i v malém prostoru. Sortimentní nabídka regálového systému SU5 umožňuje uspokojit i nejnáročnější požadavky jednotlivých zákazníků. Celkový dojem je možno umocnit barevným laděním některých prvků (čelo soklu, zastřešení, stojina,...) dle standardní vzorkovnice RAL, přičemž základním odstínem celé stavebnice je bílý polomat RAL 9219.
Regálový systém SU5 si udržuje náročné parametry charakteristické pro stavebnicová zařízení  - kvalita materiálu, zpracování, bezpečnost a povrchovou úpravu s vysokou odolností proti mechanickému poškození splňující nářočná hygienická a ekologická kriteria.
Regálový systém SU5 je tou správnou investicí, která efektivně podpoří Váš prodej a vytvoří pro Vás a Vaše zákazníky příjemné prostředí.

Parametry

Další produkty ve stejné kategorii: