On-line konfigurátory

Produkt byl přidán do nákupního košíku

Bok vysoké vitríny 400/1200mm Zobrazit větší
* Fotografie jsou ilustrační.

Bok vysoké vitríny 400/1200mm

Kód skladu:
0607200
Barva:

Cena:

779 Kč

644 Kč bez DPH

Dostupnost:

1-2 týdny

Popis produktu

Bok vysoké vitríny 400/1200mm

 

určen k volnému uložení do nosníku vysoké vitríny (zajištěn profily 0317101), není nosným bočním prvkem vitríny

Šířka:    400 mm

Výška:  1200mm

Hmotnost: 6,8kg

Povrchová úprava: sklo (čiré, matné)

 

Regálový systém SU5 je moderní stavebnicové zařízení. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi zařízení obchodu přetrvávající všechny módní trendy. Je charakteristické jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Přístěnné sestavy kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, různé délkové moduly, kouty a rohy. To vše vytváří ideální předpoklady pro účelné vybavení prodejních prostor všech typů.
U všech variant je možno využít kompletní a velmi rozmanitý sortiment prvků regálového systému SU5. Kombinováním jednotlivých návěsných prvků lze prezentovat různé druhy zboží i v malém prostoru. Sortimentní nabídka regálového systému SU5 umožňuje uspokojit i nejnáročnější požadavky jednotlivých zákazníků. Celkový dojem je možno umocnit barevným laděním některých prvků (čelo soklu, zastřešení, stojina,...) dle standardní vzorkovnice RAL, přičemž základním odstínem celé stavebnice je bílý polomat RAL 9219.
Regálový systém SU5 si udržuje náročné parametry charakteristické pro stavebnicová zařízení OZAP - kvalita materiálu, zpracování, bezpečnost a povrchovou úpravu s vysokou odolností proti mechanickému poškození splňující nářočná hygienická a ekologická kriteria.
Regálový systém SU5 je tou správnou investicí, která efektivně podpoří Váš prodej a vytvoří pro Vás a Vaše zákazníky příjemné prostředí.

Parametry

Hmotnost 6,8 kg
Výška 1200 mm
Šířka 400 mm

Další produkty ve stejné kategorii: