On-line konfigurátory

Produkt byl přidán do nákupního košíku

Police drátěná RDE 1000/660mm Zobrazit větší
* Fotografie jsou ilustrační.

Police drátěná RDE 1000/660mm

Kód skladu:
1904600
Barva:

Cena:

2 932 Kč

2 423 Kč bez DPH

Dostupnost:

10 týdnů

Popis produktu

Police drátěná RDE 1000/660mm

svařenec drátěných komponentů a speciálních konzol, rozteč drátů je 20mm, průměr drátu je 2,8mm

Délka:   1000 mm

Šířka.      660

Výška:    195 mm

Hmotnost: 4kg

Povrchová úprava (materiál):  galvanicky pokoveno

 

Regálový systém SU5 je moderní stavebnicové zařízení. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi zařízení obchodu přetrvávající všechny módní trendy. Je charakteristické jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Přístěnné sestavy kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, různé délkové moduly, kouty a rohy. To vše vytváří ideální předpoklady pro účelné vybavení prodejních prostor všech typů.
U všech variant je možno využít kompletní a velmi rozmanitý sortiment prvků regálového systému SU5. Kombinováním jednotlivých návěsných prvků lze prezentovat různé druhy zboží i v malém prostoru. Sortimentní nabídka regálového systému SU5 umožňuje uspokojit i nejnáročnější požadavky jednotlivých zákazníků. Celkový dojem je možno umocnit barevným laděním některých prvků (čelo soklu, zastřešení, stojina,...) dle standardní vzorkovnice RAL, přičemž základním odstínem celé stavebnice je bílý polomat RAL 9219.
Regálový systém SU5 si udržuje náročné parametry charakteristické pro stavebnicová zařízení  - kvalita materiálu, zpracování, bezpečnost a povrchovou úpravu s vysokou odolností proti mechanickému poškození splňující nářočná hygienická a ekologická kriteria.
Regálový systém SU5 je tou správnou investicí, která efektivně podpoří Váš prodej a vytvoří pro Vás a Vaše zákazníky příjemné prostředí.

Parametry

Hmotnost 4 kg
Výška 195 mm
Délka/šířka 1000 mm
Šířka 660 mm

Další produkty ve stejné kategorii: