On-line konfigurátory

Produkt byl přidán do nákupního košíku

Police skleněná 1000/500mm Zobrazit větší
* Fotografie jsou ilustrační.

Police skleněná 1000/500mm

Kód skladu:
1402500
Barva:

Cena:

1 578 Kč

1 304 Kč bez DPH

Dostupnost:

1-2 týdny

Popis produktu

Police skleněná 1000/500mm


Úložná plocha pro umístění zboží ve vodorovné poloze

Určena pro malé zatížení, uložena na podpěrách a spojnici konzol skleněné police, nelze použít do prosklených vitrin a zásobníků

Délka:   1000 mm

Šířka:   500 mm

Hmotnost: 10  kg

Povrchová úprava (materiál):  sklo (čiré, matné)

 

Regálový systém SU5 je moderní stavebnicové zařízení. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi zařízení obchodu přetrvávající všechny módní trendy. Je charakteristické jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Přístěnné sestavy kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, různé délkové moduly, kouty a rohy. To vše vytváří ideální předpoklady pro účelné vybavení prodejních prostor všech typů.
U všech variant je možno využít kompletní a velmi rozmanitý sortiment prvků regálového systému SU5. Kombinováním jednotlivých návěsných prvků lze prezentovat různé druhy zboží i v malém prostoru. Sortimentní nabídka regálového systému SU5 umožňuje uspokojit i nejnáročnější požadavky jednotlivých zákazníků. Celkový dojem je možno umocnit barevným laděním některých prvků (čelo soklu, zastřešení, stojina,...) dle standardní vzorkovnice RAL, přičemž základním odstínem celé stavebnice je bílý polomat RAL 9219.
Regálový systém SU5 si udržuje náročné parametry charakteristické pro stavebnicová zařízení  - kvalita materiálu, zpracování, bezpečnost a povrchovou úpravu s vysokou odolností proti mechanickému poškození splňující nářočná hygienická a ekologická kriteria.
Regálový systém SU5 je tou správnou investicí, která efektivně podpoří Váš prodej a vytvoří pro Vás a Vaše zákazníky příjemné prostředí.

Parametry

Hmotnost 10 kg
Délka/šířka 1000 mm
Šířka 500 mm

Další produkty ve stejné kategorii: