On-line konfigurátory

Produkt byl přidán do nákupního košíku

držák cenovky lichoběžníku 600mm Zobrazit větší
* Fotografie jsou ilustrační.

držák cenovky lichoběžníku 600mm

Barevné provedení:Více informací

Kód skladu:
0957800
Barva:

Cena:

91 Kč

75 Kč bez DPH

Dostupnost:

1-2 týdny

Popis produktu

POPIS PRODUKTU 

 

Držák cenovky ichoběžníku 600mm


kovový prvek, po připevnění na čelo police umožňuje uložení cenovkové lišty a čelní opěry (pro sestavení lichoběžníku nutno objednat tento prvek v počtu 3ks)
dodávaný spojovací materiál:
šroub 3,5x9,5 2ks

Délka:  1280 mm

Šířka:    600 mm

Hmotnost: 0,5 kg


Možnost barevné úpravy za příplatek.

 

Regálový systém SU5 je moderní stavebnicové zařízení. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi zařízení obchodu přetrvávající všechny módní trendy. Je charakteristické jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Přístěnné sestavy kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, různé délkové moduly, kouty a rohy. To vše vytváří ideální předpoklady pro účelné vybavení prodejních prostor všech typů.
U všech variant je možno využít kompletní a velmi rozmanitý sortiment prvků regálového systému SU5. Kombinováním jednotlivých návěsných prvků lze prezentovat různé druhy zboží i v malém prostoru. Sortimentní nabídka regálového systému SU5 umožňuje uspokojit i nejnáročnější požadavky jednotlivých zákazníků. Celkový dojem je možno umocnit barevným laděním některých prvků (čelo soklu, zastřešení, stojina,...) dle standardní vzorkovnice RAL, přičemž základním odstínem celé stavebnice je bílý polomat RAL 9219.
Regálový systém SU5 si udržuje náročné parametry charakteristické pro stavebnicová zařízení OZAP - kvalita materiálu, zpracování, bezpečnost a povrchovou úpravu s vysokou odolností proti mechanickému poškození splňující nářočná hygienická a ekologická kriteria.
Regálový systém SU5 je tou správnou investicí, která efektivně podpoří Váš prodej a vytvoří pro Vás a Vaše zákazníky příjemné prostředí.Parametry

Další produkty ve stejné kategorii: