On-line konfigurátory

Produkt byl přidán do nákupního košíku

Rám vysoké vitríny 1000/400mm Zobrazit větší
* Fotografie jsou ilustrační.

Korpus vysoké vitríny 1000/400mm

Kód skladu:
1417400
Barva:

Cena:

822 Kč

679 Kč bez DPH

Dostupnost:

1-2 týdny

Popis produktu

 

Rám vysoké vitríny 1000/400mm

kovový prvek určený ke spojení nosníků vysoké vitríny v dolní a horní části (otočením o 180°), umožňuje uložení skla rámu vysoké vitríny
dodávaný spojovací materiál:
plechový profil U 2ks
šroub 3,9x16 2ks
trubka 6x0,8-8 2ks
plastová zátka 2ks

Délka:       1000 mm

Výška:        400 mm

Hmotnost: 1,3kg

Povrchová úprava (materiál):  plast (čirý, bílý)

 

Regálový systém SU5 je moderní stavebnicové zařízení. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi zařízení obchodu přetrvávající všechny módní trendy. Je charakteristické jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Přístěnné sestavy kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, různé délkové moduly, kouty a rohy. To vše vytváří ideální předpoklady pro účelné vybavení prodejních prostor všech typů.
U všech variant je možno využít kompletní a velmi rozmanitý sortiment prvků regálového systému SU5. Kombinováním jednotlivých návěsných prvků lze prezentovat různé druhy zboží i v malém prostoru. Sortimentní nabídka regálového systému SU5 umožňuje uspokojit i nejnáročnější požadavky jednotlivých zákazníků. Celkový dojem je možno umocnit barevným laděním některých prvků (čelo soklu, zastřešení, stojina,...) dle standardní vzorkovnice RAL, přičemž základním odstínem celé stavebnice je bílý polomat RAL 9219.
Regálový systém SU5 si udržuje náročné parametry charakteristické pro stavebnicová zařízení  - kvalita materiálu, zpracování, bezpečnost a povrchovou úpravu s vysokou odolností proti mechanickému poškození splňující nářočná hygienická a ekologická kriteria.
Regálový systém SU5 je tou správnou investicí, která efektivně podpoří Váš prodej a vytvoří pro Vás a Vaše zákazníky příjemné prostředí.

Parametry

Hmotnost 1,3 kg
Výška 400 mm
Délka/šířka 1000 mm

Další produkty ve stejné kategorii: