On-line konfigurátory

Produkt byl přidán do nákupního košíku

Dveře vysoké vitríny 1000/800mm Zobrazit větší
* Fotografie jsou ilustrační.

Dveře vysoké vitríny 1000/800mm

Kód skladu:
1604800
Barva:

Cena:

2 369 Kč

1 958 Kč bez DPH

Dostupnost:

1-2 týdny

Popis produktu

Dveře vysoké vitríny 1000/800mm

 

skleněný prvek doplněný dvojicí čípkových závěsů s ložisky, dodáván ve dvojici se zámkem, který je možné umístit v dolní i horní části dveří
dodávaný spojovací materiál:
ložisko k čípkovému závěsu 4ks
čípkový závěs 4ks
zámek 1ks


Délka:   1000 mm

Výška:    800mm

Hmotnost: 10kg

Povrchová úprava: sklo (čiré, matné)

 

Regálový systém SU5 je moderní stavebnicové zařízení. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi zařízení obchodu přetrvávající všechny módní trendy. Je charakteristické jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Přístěnné sestavy kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, různé délkové moduly, kouty a rohy. To vše vytváří ideální předpoklady pro účelné vybavení prodejních prostor všech typů.
U všech variant je možno využít kompletní a velmi rozmanitý sortiment prvků regálového systému SU5. Kombinováním jednotlivých návěsných prvků lze prezentovat různé druhy zboží i v malém prostoru. Sortimentní nabídka regálového systému SU5 umožňuje uspokojit i nejnáročnější požadavky jednotlivých zákazníků. Celkový dojem je možno umocnit barevným laděním některých prvků (čelo soklu, zastřešení, stojina,...) dle standardní vzorkovnice RAL, přičemž základním odstínem celé stavebnice je bílý polomat RAL 9219.
Regálový systém SU5 si udržuje náročné parametry charakteristické pro stavebnicová zařízení OZAP - kvalita materiálu, zpracování, bezpečnost a povrchovou úpravu s vysokou odolností proti mechanickému poškození splňující nářočná hygienická a ekologická kriteria.
Regálový systém SU5 je tou správnou investicí, která efektivně podpoří Váš prodej a vytvoří pro Vás a Vaše zákazníky příjemné prostředí.

Parametry

Hmotnost 10 kg
Výška 800 mm
Délka/šířka 1000 mm

Další produkty ve stejné kategorii: