On-line konfigurátory

Produkt byl přidán do nákupního košíku

Dvířka zásobníku posuvná Zobrazit větší
* Fotografie jsou ilustrační.

Dvířka zásobníku posuvná

Barevné provedení standard

Více informací

Kód skladu:
1651100
Barva:

Cena:

1 110 Kč

917 Kč bez DPH

Dostupnost:

1-2 týdny

Popis produktu

Dvířka zásobníku posuvná

dřevěný prvek s kovovým madlem, dodáván ve dvojici

Délka:     505 mm

Výška:    360 mm

Hmotnost: 4kg

Barevné úpravy: dřevo (lamino, dřevotříska),galvanicky pokoveno

 

Regálový systém SU5 je moderní stavebnicové zařízení. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi zařízení obchodu přetrvávající všechny módní trendy. Je charakteristické jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Přístěnné sestavy kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, různé délkové moduly, kouty a rohy. To vše vytváří ideální předpoklady pro účelné vybavení prodejních prostor všech typů.
U všech variant je možno využít kompletní a velmi rozmanitý sortiment prvků regálového systému SU5. Kombinováním jednotlivých návěsných prvků lze prezentovat různé druhy zboží i v malém prostoru. Sortimentní nabídka regálového systému SU5 umožňuje uspokojit i nejnáročnější požadavky jednotlivých zákazníků. Celkový dojem je možno umocnit barevným laděním některých prvků (čelo soklu, zastřešení, stojina,...) dle standardní vzorkovnice RAL, přičemž základním odstínem celé stavebnice je bílý polomat RAL 9219.
Regálový systém SU5 si udržuje náročné parametry charakteristické pro stavebnicová zařízení OZAP - kvalita materiálu, zpracování, bezpečnost a povrchovou úpravu s vysokou odolností proti mechanickému poškození splňující nářočná hygienická a ekologická kriteria.
Regálový systém SU5 je tou správnou investicí, která efektivně podpoří Váš prodej a vytvoří pro Vás a Vaše zákazníky příjemné prostředí.

Parametry

Hmotnost 4 kg
Výška 360 mm
Délka/šířka 505 mm

Další produkty ve stejné kategorii: