On-line konfigurátory

Produkt byl přidán do nákupního košíku

Zásuvková vložka regálová Zobrazit větší

Zásuvková vložka regálová

Barevné provedení standard

Možnost barevné úpravy za příplatek

Více informací

Kód skladu:
1451100
Barva:

Cena:

5 852 Kč

4 836 Kč bez DPH

Dostupnost:

1-2 týdny

Popis produktu

Zásuvková vložka regálová

komplet tří zásuvek se dvěma bočnicemi, jejichž součástí jsou tři páry vodicích lišt (maximální zatížení jedné zásuvky je 20kg)
dodávaný spojovací materiál:
plech přítlačný (1451103) 4ks
šroub M5x16 4ks
matice M5 4ks

Délka:     1000 mm

Šířka:     500 mm

Výška:    370 mm

Hmotnost: 34.7kg

Povrchová úprava : dřevo (lamino, dřevotříska)

 

Regálový systém SU5 je moderní stavebnicové zařízení. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi zařízení obchodu přetrvávající všechny módní trendy. Je charakteristické jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby. Přístěnné sestavy kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, různé délkové moduly, kouty a rohy. To vše vytváří ideální předpoklady pro účelné vybavení prodejních prostor všech typů.
U všech variant je možno využít kompletní a velmi rozmanitý sortiment prvků regálového systému SU5. Kombinováním jednotlivých návěsných prvků lze prezentovat různé druhy zboží i v malém prostoru. Sortimentní nabídka regálového systému SU5 umožňuje uspokojit i nejnáročnější požadavky jednotlivých zákazníků. Celkový dojem je možno umocnit barevným laděním některých prvků (čelo soklu, zastřešení, stojina,...) dle standardní vzorkovnice RAL, přičemž základním odstínem celé stavebnice je bílý polomat RAL 9219.
Regálový systém SU5 si udržuje náročné parametry charakteristické pro stavebnicová zařízení - kvalita materiálu, zpracování, bezpečnost a povrchovou úpravu s vysokou odolností proti mechanickému poškození splňující nářočná hygienická a ekologická kriteria.
Regálový systém SU5 je tou správnou investicí, která efektivně podpoří Váš prodej a vytvoří pro Vás a Vaše zákazníky příjemné prostředí.

Parametry

Hmotnost 34,7 kg
Výška 370 mm
Délka/šířka 1000 mm
Šířka 500 mm